Aylık Arşiv: Aralık 2010

ÇözümPark 2011 Q1 Webcast Planı

Çözümpark üzerinden çok değerli arkadaşlarca verilecek olan WebCast duyurularına alttaki lin üzerinden ulaşabilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/forums/thread/223114.aspx

Sonraki Sayfa »

DrayTek SSL VPN

DrayTek Cihazları ile SSL VPN kurulumuna ilişkin video dosyası alttaki gibidir. SSL VPN  istemcilerinizi her noktadan güvenli, yazılım ayar ve itiyacı olmadan merkeze bağlamak için kullanabileceğiniz yüksek güvenlikli bir sistemdir.

DrayTek cihazları SSL VPN ile kullanıcıları sisteme dahil edebildikleri gibi aynı zamanda SSL aplication ilede kullanıcıları sisteme dahil etmeden Linux, Windows uzak masa üstü oturumlarına ve dosya sunucularının paylaşımlarına ulaşmasını sağlar.

AnkaSEC ’10 – Ankara Bilgi Güvenliği Konferansı 23 Aralık 2010

Türkiye’de eksikliği hissedilen ürün/teknoloji bağımsız güvenlik anlayışına katkı amacıyla her yıl Aralık ayında gerçekleştirilen Ankara’ya özel Bilgi Güvenliği Konferansı AnkaSEC bu yıl 23 Aralık’da Tubitak’ın ev sahipliğinde yapılacak.Türkiye’nin her köşesinden konusunda söz sahibi bilgi güvenliği uzmanları ve BT meraklılarını buluşturacak olan AnkaSEC ’10 bu yıl “Güvenlik lüks değil, gereksinimdir” ana temasıyla gerçekleştirilecek.

Konferans Programı:

Konferans boyunca sanallaştırma güvenliği, bulut bilişim güvenliği, siber istihbarat toplama yöntemleri, adli bilişim analizi , mobil telefon güvenliği, yeni nesil tehditler ve çözüm önerileri, ve yeni nesil hacking yöntemleri gibi konular yer alacaktır.

Konferans programı http://www.ankasec.org/?page_id=24 adresinden edinilebilir.

Etkinlik Sponsorlarımız:

AnkaSEC ’10 Bilgi Güvenliği Konferansı HP, Verisign, Microsoft, EnderSYS, Labris, Kaspersky,  ADEO, Teknoloji Bilgilendirme Platformu ve Bilgi Güvenliği AKADEMİSİ sponsorluğunda gerçekleştirilmektedir.

Medya Sponsorlarımız:

AnkaSEC ’10 Bilgi Güvenliği Konferansı duyuruları ÇözümPark Bilişim Portalı ve Turk.internet.com üzerinden yapılmaktadır.

Katılım & Kayıt:

Konferansa katılım ücretsiz olup kayıt yaptırılması gerekmektedir. http://www.ankasec.org/regform.html adresinden kayıt işlemi tamamlanabilir.

İletişim:
Konferansla ilgili tüm geribildirimler için info@ankasec.org adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Katılımcılara konferans katılım belgesi dağıtılacaktır.