Aylık Arşiv: Ocak 2012

Webamil Arayüzlü Windows Server 2003

Windows Server 2003 send ile SMTP, POP ve webmail destekli Mail sunucu kurulum video dosyasını alttaki link aracılığı ile izleyebilirsiniz.

 

[youtube]http://youtu.be/M5aXaftYqR8[/youtube]

Çözümpark & Microsoft ITPro Mini Camp – ANKARA ( 21 OCAK ) ve İZMİR ( 4 ŞUBAT )

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak sizlere Microsoft İstanbul ofisinde 19 Kasım günü sunduğumuz Windows Server 8 &System Center 2012 Yenilikleri başlıklı tam günlük workshop etkinliğini yine Microsoft sponsorluğunda Ankara ve İzmir de gerçekleştiriyoruz.

Ankara için kayıt linki
KAYIT
Ankara için adres

ODTÜ Kongre Merkezi

İzmir için kayıt linki
KAYIT
İzmir için adres

9 Eylül Üniversitesi DESEM ( Cumhuriyet Bul. No:144 35210 Alsancak )

ÇözümPark Bilişim Portalı 1500. Makalesini Yayınladı

Değerli ÇözümPark sakinleri,

ÇözümPark Bilişim Portalı olarak 28 Şubat 2008 yılında başladığımız yayın hayatına 4 yılda çok fazla başarı sığdırdık. Bu başarıda başta değerli ekip arkadaşlarımız, yazarlarımız, siz değerli üyelerimiz ve sponsorlarımızın katkısı yadsınamaz.

Her zaman olduğu gibi yine bir mutlu haberi daha sizlerle paylaşmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bildiğiniz gibi ÇözümPark Bilişim Portalı olarak  kurumsal bir oluşuma sahibiz ve bu kurumsallığın getirdiği en önemli özelliğimiz, “her ne yapıyorsak bunu düzenli yapıyor olmamızdır“. Bu nedenle siz değerli üyelerimize tam 4 yıldır bayram, yıl başı, tatil, hastalık, vefat, askerlik, düğün, nişan, sınav, iş değişikliği demeden kesintisiz makale yayınladık ve bunun mükafatını bu gün portalımız üzerinde tam 1555 makale yayınlamanın haklı gururunu yaşayarak alıyoruz.

4 yılda yaptıklarımızı hep beraber gördük. Şimdi sırada daha iyilerini yine sizlerle beraber yapmak var.

Destekleriniz için ÇözümPark Bilişim Portalı yönetimi olarak teşekkür ederiz.

4. yaşımıza doldurmamıza 1 ay kala,

1555 Makale

395 Video

65 Etkinlik

ve daha fazlası ile sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.