DrayTek Inbound Load Balance

DrayTek Inbound Load Balance sistemi birden fazla hattı olan kullanıcıların bu hatların her birini istekleri doğrultusunda upload amaçlı olarak kullanmalarını sağlar. İki ana modu destekler ;

Load Balance : Bu sistem gelen sorgulara kullanıcının seçimine bağlı olan WAN hatlarına verilmiş ağırlık seviyesinde cevap verilmesini sağlar. Bu şekilde farklı upload hızlarıns sahip hatların daha efektif kullanılması sağlanır.

Fail Over : Bu sistem farklı amaçlarla kullanılmakta olan hatların ana maacı dışarıdan geen sorgulara cevap vermek olan hattın çalışmaması durumunda dışarıdanyapılacak olan DNS sorgularına aktif olan hat yada hatların IP adresleri cevap vererek servisin sürekliliğini amaçlar.

DrayTek Inbound Load Balance sistemi sayesinde sunmuş oladuğunuz WEB,MAIL,FTP,VPN,VOIP hizmetlerinin kesintisiz olmasını ve doğal bir High Availability sistemine sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Loading Facebook Comments ...
  1. Just as I am going favorite blog to favorite blog piecing different recipes together to come up with a healthy pumpkin pie you post this! I was going to try some version of the cranberry pear tart crust only with toasted pecans, some other pie filling. But this makes it easy, and looks dec.ilousiThankful for food and this blog!

  2. How could I modify this so I could use my crockpot? I am sure it is probably an obvious fix but I am crock pot newbie.. please help! I really want to try this recipe out 🙂

  3. The whole point of this site is to analyse, hence lens of truth. If they can get something out faster, then great. You will at least know whether performance of one console is good or not.VN:R_U [1.9.17_1161](from 1 vote)

Yorum Yap


Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre>