Basit BLOG sistemi.

Basit BLOG sistemi.

Her ne kadar wordpress tüm ihtiyaçlarıma fazlası ile cevap verebiliyor olsada ki burda fazlsı ile kısmı önemli 🙂 Bu fazlası ile kısmının önemli olmasnın nedeni wordpress programında gereğinden fazla sistem olması ( garip değilmi, hele diğer hazır site yönetim sistemlerine bakıldığında ) ve bazen bu yönetim işinin kafa karıştırması. Sonuç itibari ile daha basit daha kolay yönetilebilen bir blog sistemi hazırlayıp bunuda isteyen arkadaşlara ücretsiz olarak temin etme niyetindeyim. Arıca sistemin basit olduğu kadarda hafif olması ilk hedefim bu şekilde fazla bant genişliğine ihtiyaç duymayan basit ve sade bir sistem hazırlama umudundayım :).

Çalışma ve öğrenme sistemi;

1. Basit HTML dilinin öğrenilmesi.

2. MYSQL içinde databases sisteminin oluşturulmas ve planlanması.

3. PHP ile kodların hazılanması ve sitenin interaktif bir yapıya kavuşturulması.

Konunun tam olarak acemisiyim asıl amaç PHP ve basit HTML yapısının öğrenilmesi olduğu için her türlü yardımı gerek yorum bırakarak gerekse ertanerbek@gmail.com adresi aracılığı ile bildirmenizi mutluluk ile kabul ederim.

Loading Facebook Comments ...

Yorum Yap


Not - Bunları KullanabilirsinizHTML tags and attributes:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong> <pre>